Szukamy BIBLIOTEKARKI LUB BIBLIOTEKARZA do naszej filii w Michrowie, w wymiarze zatrudnienia – pół etatu.

Jeśli jesteś zainteresowan_ pracą w kulturze koniecznie przeczytaj tekst poniżej i aplikuj.

Jeśli znasz kogoś, kto tak jak my kocha książki i pracę z czytelnikami, podaj to ogłoszenie dalej.

Droga Kandydatko, Miły Kandydacie,

Co będziesz u nas robić?

• Spotkania z Czytelnikami: Bądź ich przewodnikiem po świecie literatury, pomagaj w odkrywaniu  bibliotecznych skarbów.
  • Imprezy i animacje: Organizuj wystawy, koncerty, spotkania z autorami, czytelnicze konkursy. Niech kultura rozkwita!
  • Dziecięce Szaleństwo: Poprowadź warsztaty w ramach Dziecięcych Strefach Kreatywności – bajki, plastyka, rękodzieło, Lego – pełen wachlarz zajęć dla najmłodszych.
  • Zarządzanie Księgozbiorem: Wspólnie z nami dbaj o to, aby nasza biblioteka była pełna nowości.
  • Promocja Czytelnictwa: Rozwijaj naszą społeczność czytelniczą i bierz aktywny udział w ogólnopolskich akcjach czytelniczych.

Czego oczekujemy?

• Wyższego wykształcenia (preferowane kierunki związane z bibliotekarstwem, kulturą lub pedagogiką).
  • Twojej miłości do książek.
  • Otwartości, komunikatywności i zmysłu organizatora.
  • Zapału do dzielenia się kreatywnością, zwłaszcza z najmłodszymi czytelnikami.
  • Chęci do współpracy z lokalną społecznością.

Co oferujemy?

• Elastyczny czas pracy, w wymiarze pół etatu.
  • Współpracę z zaangażowanym zespołem i aktywną społecznością czytelniczą.
  • Szansę na rozwijanie się w świecie bibliotekarstwa i kultury.
  • Inspirujące środowisko pracy.

Jeśli czujesz, że to jest właśnie dla Ciebie, prześlij nam swoje CV z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Pniewach w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz  list motywacyjny, w którym krótko napisz dlaczego powinnyśmy wybrać właśnie Ciebie, na adres e mail – bibliotekawpniewach@gmail.com do 25.02.2024. W temacie wpisz „Chcę pracować z Książkami – Michrów”.

Do zobaczenia w naszej bibliotece!

praca dla bibliotekarza