Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach cyklu Biblioteka dla dorosłych.

Współczesna biblioteka to oprócz wypożyczalni książek, miejsce aktywności lokalnej, w którym można realizować wiele różnorodnych działań. Stąd właśnie pomysł na przestrzeń tylko dla pełnoletnich, w której będzie można dzielić się pasjami, wiedzą i informacjami, wymieniać poglądy, uczyć się i rozwijać.

Chcemy stworzyć miejsce przyjazne osobom dorosłym, wsłuchać się w potrzeby naszych czytelników i realizować program, który będzie odpowiedzią na ich zainteresowania.

Wśród naszych propozycji znajdują się:

• warsztaty plastyczne
  • klub dyskusyjny
  • warsztaty coachingowe
  • warsztaty DIY
  • porady dietetyka
  • warsztaty makramy i sutaszu
  • warsztaty komunikacji empatycznej
  • warsztaty kreatywnego myślenia
  • spotkania ze specjalistami

Jednocześnie pozostaniemy otwarte na wszelkie propozycje naszych użytkowników.

Do udziału w nowym projekcie zachęcamy wszystkich dorosłych, którzy poszukują inspiracji, miejsca do dyskusji, są otwarci na nową wiedzę i doświadczenia.

Do zobaczenia.